Kilis Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Kilis Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

 

Kilis kızlık zarı dikimi fiyatı konusunda daha ayrıntılı bilgilere ekiplerimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bilindiği gibi son yıllarda çok tercih edilen bir operasyondur. Bu operasyon çok basit şekilde yapıldığı için çok yüksek meblağlara çıkmamaktadır. Özellikle hanımların her ne kadar teknoloji gelişse de elbette ki bekareti önemli bir yer tutmaktadır. Toplumumuzda bekaret konusu daha da ciddi alınmaktadır. Oysa ki kızlık zarı bazen bir darbeye bağlı olarak dahi bozulabilir. Bazı kızlık zarları biraz daha esnek olmaktadır. Bazıları ise dar olmaktadır. Hatta kan rengi dahi zaman zaman değişebilmektedir. Bu yüzden de bir jinekologdan daha net bilgiler almak ve bunun dışında hareket etmek daha sağlıklı sonuçlar doğurur.

Kilis Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Ayrıntılar

Kilis kızlık zarı dikimi fiyatı konusunda firmamızdan daha ayrıntılı şekilde bilgi alma şansına sahip olursunuz. Aklınıza bir şey takıldığında direkt olarak doktorunuzdan ayrıntılı bilgiler alma şansımız olur. Kızlık zarı dikimi operasyonu genel anlamda iki şekilde yapılmaktadır. Bunlardan biri kalıcı diğeri ise geçici kızlık zarı dikimi olarak bilinmektedir. Geçici kızlık zarı dikimi özellikle kısa süreli olarak bu işlemi yaptırmak isteyenler için avantaj sağlamaktadır.

 

Özellikle evliliğine 1 ay gibi bir süre kalan hanımların tercih ettiği bir sistem olarak bilinmektedir. Bu operasyon sonrasında hanımlar normal hayatlarına devam edebilirler. 10 dakika kadar süren bu operasyonel süreç, lokal anestezi işlemi yapılmaktadır. Jinekolog tarafından operasyonun gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Kilis kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak için sizler de ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz sizlere bu işlemin nasıl yapılacağı hakkında bilgi verirken aynı zamanda doktorunuzdan da randevu alacaktır. Jinekologumuz Sezgin SÖNMEZ ile görüşmek sizlerin de nasıl işlem yapacağınız konusunda daha net bir şekilde bilgi sahibi olmanız açısından büyük bir önem arz etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp us